Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/mime_mail.class.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/upsejmatere.sk) in /home/html/upsejmatere.sk/upsejmatere.sk/lib/mail.inc.php on line 3
U psej matere
POZDRAV OD ZARZY

Našu psiu kamarátku Zarzu sme si vybrali koncom januára 2006 zo psíkov, ktorí boli v OZ U psej matere. Je veľmi zlatá, hravá, všetci si ju obľúbili, aj vonku je s každým kamarátka, či je to pes, alebo človek.
Sučka Zarza sa má fajn i keď niekedy rozmýšľam, že sem tam týra ona nás :-), kedže nám už toho veľmi veľa zničila, ale i my sme sa poučili, že jej nesmieme nič nechávať dostupné, topánky už schovávame všade možne, ale po príchode domov aj tak len tŕpneme čo zasa vyviedla. Musím však povedať, že sa to pomaličky zlepšuje, a Zarza snáď už i chápe, že keď odídeme, tak že aj prídeme.
Veru začiatok bol s ňou veľmi ťažký, ale pomaly to spoločne zvládame, i keď nám to predtým nebolo všetko jedno. Všetko nám opláca svojou radosťou zo života a tým aké nám robí zábavné predstavenia svojou hrou v snehu.
Veľmi rada sa jaší v snehu, a rada sa cez neho hrabe ako taký krtko....
A aj keď nás niekedy nahnevá, tým ako sa vonku jaší si to napraví, je to veľká sranda pozorovať ju ako neúnavne vyvádza.

Katarína Bilačičova, 27.3.2006

©2008 NiCK.n17 NEXT176 || CHIMERA CMS